Kasa İşlemleri Modülü

kasa işlemleri modülü

Kasa işlemleri modülü ile günlük küçük nakit giderlerinizi (tamirat, yakıt, bakım v.b) kaydedip listeleyebileceğiniz bir alandır. Kasa işlemleri modülü ile giderleri üretim maliyet v.b. bilgilerden tamamen ayrı tutulur.

Kasa işlemleri modülü ile pratik olarak giriş çıkış işlemlerinizi yapabilirsiniz.

1 GİRİŞ İŞLEMİ

Kasa işlemler modülü nde 1 rakamının sağındaki yeşil GİRİŞ butonu ile kasanıza gelen, giriş yaptığınız para miktarını TL olarak belirtebilirsiniz.

Kasa giriş işlemini bu buton ile yapabilirsiniz

2 ÇIKIŞ İŞLEMİ

Kasa işlemler modülü nde 2 rakamının sağındaki kırmızı ÇIKIŞ butonu ile yaptığınız harcamaları fatura veya fiş numarası ile belirtebilirsiniz.

Kasa çıkış işlemini bu buton ile yapabilirsiniz

3 TOPLAM GİRİŞ MİKTARI

Kasa işlemler modülü nde 3 rakamının belirttiği alan bugüne kadar kasaya toplam giriş yapan nakiti TL olarak gösterir

4 TOPLAM ÇIKIŞ MİKTARI

4 rakamının belirttiği alan bugüne kadar kasaya toplam çıkış yapan nakiti TL olarak gösterir

5 TOPLAM BAKİYE

5 rakamının belirttiği alan toplam bakiyenizi TL olarak size gösterir

6 TARİH

6 numara ile belirtilen alanda istediğiniz tarih aralığını seçerek GETİR butonuna tıkladığınıza o tarihler arasında kasa işlemlerinizi size listeleyecektir.

Yeşil ile işaretli olan satırlar kasa giriş yapan miktarlardır

7 ÇIKTI

7 rakamının yanındaki yeşil excel butonuna tıklayarak listenizi bilgisayarınıza indirebilirsiniz

8 KASA İŞLEMLERİ

8 rakamının belirttiği alan listelediğiniz tarih aralığında belirtilen listenin toplam giriş , toplam çıkış ve bakiye miktarlarını göstermektedir.

NOT: Kasa işlemlerinde yaptığınız giriş veya çıkış işlemlerinin hatalı veya yanlış olduğunu düşünüyorsanız yöneticiniz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir, normal kullanıcılar kasa işlemini yapıp kaydettikten sonra silme veya değiştirme gibi bir yetkisi bulunmamaktadır.

YemekPRO BİLGİ

YemekPRO silme, düzenleme yetkilerini sistemin yöneticilerine bırakmaktadır, firma içerisinde normal kullanıcılar tüm işlemleri yapabilir ancak düzeltilmesi gereken durumlarda firma yöneticileri ile yani yönetici yetkisi bulunan kullanıcılar ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

YemekPRO kasa modülü veya diğer modüller hakkında desteğe ihtiyacınız varsa sağ altta bulunan canlı destek ile iletişime geçebilir, [email protected] adresine mail ile ulaşabilir veya iletişim formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanım Kılavuzu İçin Tıklayın

Kasa İşlemleri Modülü” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir