Kullanıcı Şifre Değiştirme

Sisteme yeni kaydedilen kullanıcı şifre değiştirme işlemini güvenliği açısından biran önce gerçekleştirmesi gerekmektedir, aksi durumda kendi adına farklı kişiler tarafından işlemler yapılabilir.

Bu durumların önüne geçilmesi için kullanıcı şifre değiştirme işlemi ni nasıl yapılacağı yukarıdaki görselde anlatılmıştır.

Sisteme giriş yapıldıkdan sonra sol tarafta menülerin üzerinde kullanıcı kendi adını ve soyadını görür, burayı tıkladığında açılan küçük pencerede eski şifre ve yeni şifre şeklinde şifrelerini belirleyerek dilediği gibi değiştirebilir.

Şifrelerinizin mümkün olduğunca uzun ve karmaşık olmasına dikkat edin bu sizin güvenliğiniz açısından son derece önemlidir.

Şifrelerinizi kimse ile paylaşmayınız, bu gibi durumlarda YemekPRO herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Mail Adresi Değiştirme
Kullanıcı sadece şifresini kendisi değiştirebilir, mail adresi değişikliği gibi durumlarda yöneticisi ile iletişime geçmelidir, bu tür yetkilerin tamamı yöneticilerinizdedir.

YemekPRO Nedir ?

YemekPRO catering firmaları için özel tasarlanmış hazır yemek üretim ve takip programıdır.

YemekPRO ile Hasteneler, Askeriyeler, Okullar veya Diğer Hertürlü işyerine yemek üretimi yaparken depo stoklarınızı kontrol edebilir, gramaj ve kalori hesabına göre yemek menüleri belirleyebilir üretim yapabilir, ürettiğiniz yemeğin maliyetini yaparak kar veya zarar gibi durumlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca YemekPRO ile farklı şehirlerde hizmet veriyor olsanız dahi tek noktadan kontrol edebilirsiniz.

Örneğin Siz A Şehrindesini ve A Şehrinde bir hastaneye hazır yemek hizmeti veriyorsunuz, B Şehrinde de bir otele hazır yemek hizmeti veriyorsunuz, C Şehrinde de bir okula hazır yemek hizmeti veriyorsunuz, böyle bir durumda YemekPRO ile farklı şehirlerde bulunan 3 ayrı Depo stok durumlarınızı, menülerinizi, yemek üretim ve maliyetlerinizi oturduğunuz yerden tek bir noktadan kontrol edebilirsiniz, ister telefonunuzdan isterseniz bilgisayarınızdan, YemekPRO hep yanınızda !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.