Kullanıcı Şifre Değiştirme

Sisteme yeni kaydedilen kullanıcı şifre değiştirme işlemini güvenliği açısından biran önce gerçekleştirmesi gerekmektedir, aksi durumda kendi adına farklı kişiler tarafından işlemler yapılabilir.

Sisteme giriş yapıldıkdan sonra sol tarafta menülerin üzerinde kullanıcı kendi adını ve soyadını görür, burayı tıkladığında açılan küçük pencerede eski şifre ve yeni şifre şeklinde şifrelerini belirleyerek dilediği gibi değiştirebilir.

24.07.2022 Tarihinde Güncellenmiştir

Sitenin Sağ Üst Tarafında Bulunan İsminizi Tıklayınız, Aşağı yönlü açılan menüde Ayarlar‘ı Tıklayın, Açılan Pencereden Şifrenizi Belirleyebilirsiniz.

“Farklı Cihazlardan Hesabıma Giriş Yapıldığında Bana E-Mail Bildirimi Gönder” seçeneğini AÇIK bırakmanız durumunda şüpheli girişlerde sistem size bilgilendirme maili atacaktır. Çok fazla farklı cihazlardan giriş yapıyorsanız ve mailler sizi rahatsız ediyorsa KAPALI yapabilirsiniz.

Şifrelerinizin mümkün olduğunca uzun ve karmaşık olmasına dikkat edin bu sizin güvenliğiniz açısından son derece önemlidir.

Şifrelerinizi kimse ile paylaşmayınız, bu gibi durumlarda YemekPRO herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Mail Adresi Değiştirme
Kullanıcı sadece şifresini kendisi değiştirebilir, mail adresi değişikliği gibi durumlarda yöneticisi ile iletişime geçmelidir, bu tür yetkilerin tamamı yöneticilerinizdedir.

YemekPRO Nedir ?

YemekPRO catering firmaları için özel tasarlanmış hazır yemek üretim ve takip programıdır.

YemekPRO ile Hasteneler, Askeriyeler, Okullar veya Diğer Hertürlü işyerine yemek üretimi yaparken depo stoklarınızı kontrol edebilir, gramaj ve kalori hesabına göre yemek menüleri belirleyebilir üretim yapabilir, ürettiğiniz yemeğin maliyetini yaparak kar veya zarar gibi durumlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca YemekPRO ile farklı şehirlerde hizmet veriyor olsanız dahi tek noktadan kontrol edebilirsiniz.

Örneğin Siz A Şehrindesini ve A Şehrinde bir hastaneye hazır yemek hizmeti veriyorsunuz, B Şehrinde de bir otele hazır yemek hizmeti veriyorsunuz, C Şehrinde de bir okula hazır yemek hizmeti veriyorsunuz, böyle bir durumda YemekPRO ile farklı şehirlerde bulunan 3 ayrı Depo stok durumlarınızı, menülerinizi, yemek üretim ve maliyetlerinizi oturduğunuz yerden tek bir noktadan kontrol edebilirsiniz, ister telefonunuzdan isterseniz bilgisayarınızdan, YemekPRO hep yanınızda !

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir