Catering Programı – Üretim Modülü

catering programı

Catering programı olan YemekPRO ile üretim menüsüne girdiğinizde yukarıdaki resimde görünen ekran sizi karşılayacaktır, catering programı nın üretim ekranındaki menülerin anlaşılabilir ve düzenli olması okunabilirlik açısından önemlidir.

YemekPRO üretim modülü ekranı yukarıdaki gibidir, bu ekranda üretim yapacağınız günlere menüler oluşturabilir, üretim için gerekli olan ürünleri ihtiyaç listesinden alabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Menü
ÜRETİM

1 İHTİYAÇ LİSTESİ

1 numaranın sağında bulunan İHTİYAÇ LİSTESİNİ tıklayarak üretim için gerekli olan ürünlerin listesini alabilirsiniz.

Öncelikle Menünüzü Düzenleyerek ihtiyaç listesini oluşturunuz, seçtiğiniz tarih aralığında yemekler için gerekli olan toplam ürün miktarlarını liste halinde alabilirsiniz.

Listenin en sağında YETERLİ veya YETERLİ DEĞİL gibi uyarılar ürünlerin kullanılacak miktarlarının deponuzda yeterli olup olmadığı gibi durumları size uyarı olarak vermektedir.

Listeleme Türünden seçeceğiniz HAL,STOK,GÜNLÜK gibi bilgilere göre ürünlerin belirli bir kısmını listeleyebilirsiniz, bu grupları depo ürün ekle düzenle menüsünden düzenleyebilirsiniz.

Menüyü Nasıl Düzenlerim ?

Depo Ürünlerimi Nasıl Düzenlerim ?

2 KİŞİ SAYISI DEĞİŞTİR

2 numaranın sağında bulunan KİŞİ SAYISI DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak toplu olarak kişi sayılarınızı değiştirebilirsiniz.

Belirli tarihler arasında tüm günlerde aynı mevcut sayısını kullanmanız gerekiyorsa her günü tek tek düzenlemektense bu menüden tüm kişi sayılarını toplu olarak değiştirebilirsiniz.

3 TARİH

3 numaranın sağındaki tarih alanından istediğiniz tarihi seçerek o tarihe ait menü üzerinde işlem yapabilirsiniz.

4 MENÜ

4 numaranın altındaki açılır menüden istediğiniz menü arasında geçiş yapabilirsiniz.
Birden fazla menü kullanan firmalar için geçerlidir, sisteminizde daha fazla menü kullanmak istiyorsanız lütfen YemekPRO ile iletişime geçiniz.

5 MENÜ

5 numaranın altında bulunan MENÜ butonunu tıklayarak oluşturmuş olduğunuz menünüzün çıktısını alabilirsiniz.

NOT: 0 (Sıfır) ile belirtilen alanlar o menünün tarihini göstermekte ve ayrıca 00 (Sıfır Sıfır) olarak belirtilen alanlar ise o menüye ait işlem yapacağınız butonları göstermektedir.

YemekPRO BİLGİ

YemekPRO silme, düzenleme yetkilerini sistemin yöneticilerine bırakmaktadır, firma içerisinde normal kullanıcılar tüm işlemleri yapabilir ancak düzeltilmesi gereken durumlarda firma yöneticileri ile yani yönetici yetkisi bulunan kullanıcılar ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

YemekPRO üretim modülü veya diğer modüller hakkında desteğe ihtiyacınız varsa sağ altta bulunan canlı destek ile iletişime geçebilir, [email protected] adresine mail ile ulaşabilir veya iletişim formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanım Kılavuzu İçin Tıklayın

Catering Programı – Üretim Modülü” üzerine 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir