Depo Ana Ekranı – YemekPRO

depo ana ekranı
Menü
DEPO

YemekPRO depo ana ekranı görüntüsü yukarıda görüldüğü gibidir, depo ana ekranı ile deponuzda bulunan ürünlerin güncel stok durumlar, ürün son kullanma tarihler, kritik seviyeye ulaşan ürünleri görebilirsiniz. Depo ana ekranı daha fazla açıklaması için konumuza devam edelim.

Soldaki Menüden DEPO menüsünü tıkladığınızda sizi karşılayan ekran yukarıdaki gibidir, Yukarıdaki resimdeki numaralandırılmış alanların ne anlama geldiğini açıklayalım

1 DEPO ÜRÜN GÜNCEL TL DEĞERLERİ

Ürünlerinizin miktarı ve birim fiyatlarına göre deponuzda TL değeri olaran ne kadarlık ürün olduğunu gıda ve sarf ayrı olarak size gösterir, depoya her ürün girdiğinizde veya çıktığınızda TL tutarı otomatik olarak değişir.

2 SKT ve KRİTİK SEVİYE UYARILARI

Son Kullanma Tarihi veya Depoda belirlediğiniz miktarın altına düşen ürünleri size bildirir, ayrıca sağ alt köşeden de uyarı penceresi çıkar

3 GIDA ve SARF ÜRÜN SEKMESİ

Üstte bulunan iki sekmeden gıda veya sarf ürünlerinizin güncel miktarını ayrı ayrı görmenizi sağlayan sekmedir.

4 ÇIKTI BUTONU

Yukarıdaki resimde 4 rakamının üstünde bulunan butonlarla excel veya pdf olarak depo listenizi bilgisayarınıza indirebilirsini.

4 rakamının altındaki tablodan güncel stok miktarlarınızı takip edebilirsiniz.

Not: Depo ürün girişi veya çıkış yaptığınız bu tablodaki veriler otomatik olarak güncellenir, ayrıca tablonun sağ üst köşesinden istediğiniz ürün miktar vs gibi bilgilere göre arama yapabilirsiniz.

Depo / Depo Ürün Ekle Düzenle
YemekPRO BİLGİ

YemekPRO silme, düzenleme yetkilerini sistemin yöneticilerine bırakmaktadır, firma içerisinde normal kullanıcılar tüm işlemleri yapabilir ancak düzeltilmesi gereken durumlarda firma yöneticileri ile yani yönetici yetkisi bulunan kullanıcılar ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

YemekPRO depo modülü veya diğer modüller hakkında desteğe ihtiyacınız varsa sağ altta bulunan canlı destek ile iletişime geçebilir, [email protected] adresine mail ile ulaşabilir veya iletişim formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanım Kılavuzu İçin Tıklayın

Depo Ana Ekranı – YemekPRO” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir