YemekPRO Depo Çıkış Listesi

yemekpro
Menü
DEPO > DEPO MENÜ > ÇIKIŞ HAREKET LİSTESİ

YemekPRO ile deponuzdan çıkış yapan ürünleri listeleyebilir ve bu sayede deponuzdaki hareketleri listeleyebilirsiniz. YemekPRO çıkış listesini tüm menülerinizin toplam çıkış listesini görebilecek şekilde yapabileceğiniz gibi menülerin ayrı ayrı listesini almanızı da YemekPRO ile gerçekleştirebilirsiniz.

Depodan çıkış yapan ürünleri ve miktarlarını görebileceğiniz ekran yukarıdaki gibidir,

Sarf ve Gıda ürünleri için sistem aynı çalışmaktadır.

1 GIDA veya SARF ÜRÜN HAREKETLERİ SEKMESİ

1 Numaranın solundaki sekmeden Gıda veya Sarf sekmesini seçerek listeleme yapabilirsiniz.

2 TARİH ARALIĞI VE İŞLEM BUTONU

2 Numaranın solundan listelemek istediğiniz tarih aralığını seçerek Listele butonuna tıklayarak listeleme yapabilirsiniz.

MENÜ
2 Numaranın solundaki menü kısmında birden fazla menü kullanıyorsanız ve çıkış miktarlarını menülerinize göre görmek istiyorsanız buradan istediğiniz menüyü seçebilirsiniz aksi taktirde seçenek TOPLAM olarak kalacak ve tüm menüleriniz için kullanılan ürünlerin toplam çıkış miktarı getirilecektir.

3 ÇIKTI BUTONU

3 numaranın solundaki yeşil butona listeleme yaptıktan sonra tıkladığınız taktirde listelemeyi excel belgesi olarak bilgisayarınıza alabilirsiniz.

NOT: Depo çıkışı işlemini hatalı yaptığınızı düşünüyorsanız yöneticinize bilgi verip işlemi düzeltmesini isteyiniz, Kullanıcının Depo Sayımı veya diğer modüllerde herhangi bir silme veya düzenleme yetkisi bulunmamaktadır. Bunun için işlem yaparken doğru olduğundan emin olduktan sonra işlemi kaydediniz.

Depo çıkış listesinde manuel olarak yaptığınız çıkışların yanında günlük maliyet yaparken de otomatik olarak depodan çıkış yapan ürünleri, çıkış tarihler ve çıkış miktarlarını görebilirsiniz.

Manuel olarak yaptığınız çıkışlara herhangi bir açıklama eklerseniz aynı ürün o gün yine çıkmış olsa bile açıklama eklediğiniz miktar ayrıca size belirtilecektir.

Açıklamanın diğer çıkışlarla karışıklık oluşturmasının önüne geçmiş olacaktır.

YemekPRO BİLGİ

YemekPRO silme, düzenleme yetkilerini sistemin yöneticilerine bırakmaktadır, firma içerisinde normal kullanıcılar tüm işlemleri yapabilir.

Ancak düzeltilmesi gereken durumlarda firma yöneticileri ile yani yönetici yetkisi bulunan kullanıcılar ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

YemekPRO depo modülü veya diğer modüller hakkında desteğe ihtiyacınız varsa sağ altta bulunan canlı destek ile iletişime geçebilir,

[email protected] adresine mail ile ulaşabilir veya iletişim formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanım Kılavuzu İçin Tıklayın

YemekPRO Depo Çıkış Listesi” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir