Depo Modülü Giriş Ürünleri Listeleme

depo modülü
Menü
DEPO > DEPO MENÜ > GİRİŞ HAREKET LİSTESİ

YemekPRO depo modülü içerisinde bulunan depo giriş liste ekranı yukarıdaki gibidir. Depo modülü giriş ekranı ile deponuza giriş yapan gıda ve sarf ürünnlerini listeleyebilirsiniz. YemekPRO depo modülü ile depo ile ilgili tüm işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Deponuza giriş yapan gıda veya sarf ürünlerini listeleyebileceğiniz ekran yukarıdaki gibidir.

1 TARİH VE İŞLEM BUTONU

1 numaranın solundaki kısımdan listelemek istediğiniz tarih aralığını seçerek listele butonuna basınız, tüm evrak bilgileriniz listelenecektir.

2 ÇIKTI BUTONU

2 numaranın solundaki yeşil butona listeleme yaptıktan sonra tıkladığınız taktirde listelemeyi excel belgesi olarak bilgisayarınıza alabilirsiniz.

*Listelemeye Gıda ve Sarf Ürünleri Dahildir. Hepsi Listelenecektir.

NOT: Tarih aralığı evrak (fatura veya irsaliye) tarihine göre listeleme yapacaktır. Tablonun en başındaki işlem tarihi sizin programa tanımlama yaptığınız tarihi belirtmektedir. Ara kısmına fatura tarihi, ürün ismi v.b. farketmeksizin aramak istediğiniz kelimeyi yazdığınızda sonuca daha hızlı ulaşabilirsiniz.

UYARI: Depo giriş işlemini hatalı yaptığınızı düşünüyorsanız yöneticinize bilgi verip işlemi düzeltmesini isteyiniz, Kullanıcının bu işlemi düzenleme veya silme yetkisi bulunmamaktadır.

YemekPRO BİLGİ

YemekPRO silme, düzenleme yetkilerini sistemin yöneticilerine bırakmaktadır, firma içerisinde normal kullanıcılar tüm işlemleri yapabilir ancak düzeltilmesi gereken durumlarda firma yöneticileri ile yani yönetici yetkisi bulunan kullanıcılar ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

YemekPRO depo modülü veya diğer modüller hakkında desteğe ihtiyacınız varsa sağ altta bulunan canlı destek ile iletişime geçebilir, [email protected] adresine mail ile ulaşabilir veya iletişim formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanım Kılavuzu İçin Tıklayın

YemekPRO Catering firmaları için özel üretilmiş, depo stoklarını takip edilebileceği, menü tanımlayarak günlük reçeteye göre yemek üretimi yapılabileceği ve yemek maliyetlerini hesaplayarak kar veya zararların görülebileceği bir programdır.

YemekPRO farklı şehirlerde proje yürüten firmaların kullanabilmesi amacıyla online olarak çalışmakta ve tüm önemli yetkilerin (silme düzenleme vs.) yöneticilerde olduğu bir programdır. Bu sayede nerede olursa olsun projenizin depo stok miktarları, maliyetleri ve o gün kullandığı ürünler ve miktarları gibi bilgileri görebilmeniz mümkündür. Hemen Ücretsiz olarak test edebilir beğenmeniz durumunda dilerseniz sipariş verebilirsiniz. www.yemekpro.com

Depo Modülü Giriş Ürünleri Listeleme” üzerine bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir