Depo Sayım ( Aylık / Günlük )

depo stok programı

Catering firmaları yemek üretimi yaparken depo stoklarını kontrol etmeleri işleyiş açısından önemlidir. YemekPRO depo stok programı özelliğini de size standart olarak sunmakta ve depo stok larınızı programı lı bir şekilde takip etmeniz için depo sayımı yapabilmenizi sağlamaktadır.ç

YemekPRO ile istediğiniz aralıklarla depo sayımınızı yapabilirsiniz, depo sayım ekranı yukarıda görüldüğü gibidir.

Menü
DEPO > DEPO MENÜ > DEPO SAYIM

1 TARİH VE İŞLEM BUTONU

ÖNCELİKLE SAYIM YAPACAĞINIZ TARİHİ SEÇİP “SAYIM LİSTESİNİ GETİR” BUTONUNA TIKLAYIN

1 Numaralı alanda sayım yapacağınız tarihi göreceksiniz.

Depo sayım listeniz Gıda ve Sarf ürünleri olarak listelenecektir.

2 TARİH DEĞİŞTİRME

2 Numaralı alanda sayım yapacağınız tarihin yanlış olduğunu düşüyorsanız “Tarih Değiş” butonuna tıklayarak sayım tarihini değiştirebilirsiniz.

3 SAYIM MİKTARI GİRME

Yukarıdaki resimde 3 numara ile belirtilen alanda sayım yapılan ürünü seçerek sayım miktarını girin

4 KAYDET

4 Numara ile belirtilen “KAYDET” butonuna tıklayarak sayım miktarını kaydedin.

5 SAYIM YAPILMAYAN LİSTE

5 Numara ile belirtilen alan sizin sayım yapmadığınız ürünlerin listesidir, hemen sol üstünde bulunan excel butonunu tıklayarak bu listeyi bilgisayarınıza indirebilir, bir çıktısını alarak depocunuza verip sayım miktarlarını yazmasını isteyebilirsiniz.

6 SAYIM YAPILAN LİSTE

Her ürünün sayım miktarını kaydettiğinizde bu bölümde görünecek ve sayım yapılmayan listeden silinecektir.

5 numaralı alandaki tüm ürünlerin 6 numaralı sayım yapılan listeye geçmesini sağlayın.

NOT: Sayım miktarlarınıza göre depo stok miktarlarınız otomatik olarak güncellenecektir.

NOT: Sayım miktarlarınıza göre deponuzda fazla veya eksik ürün miktarları ve birim fiyatlarına göre maliyetleri otomatik olarak yöneticinize iletilecektir. Sayım yaparken miktarları doğru girdiğinizden emin olun, SAYIM YAPILAN GÜNE YENİDEN SAYIM YAPILAMAZ.

NOT: Depo sayımı işlemini hatalı yaptığınızı düşünüyorsanız yöneticinize bilgi verip işlemi düzeltmesini isteyiniz, Kullanıcının bu işlemi düzenleme veya silme yetkisi bulunmamaktadır.

NOT: Depo sayım tarihi yaklaştığında depo miktarlarınızı gösteren ekranlar kapanmış olabilir, bu bir hata değildir yönetici yetkisine sahip kullanıcılar istediği zaman depo ekranını kapatıp kullanıcısından depo sayımı yapmasını talep edebilir, bu durum kullanıcının ekranda görünen miktarları sayım yapmış gibi göstermesinin önüne geçmeyi amaçlamakta ve kullanım insiyatifi tamamen yöneticiye aittir. Depo sayımlarını farklı tarihlere yapmanız kaydı ile istediğiniz periyotlarda yapabilirsiniz

YemekPRO BİLGİ

YemekPRO silme, düzenleme yetkilerini sistemin yöneticilerine bırakmaktadır, firma içerisinde normal kullanıcılar tüm işlemleri yapabilir ancak düzeltilmesi gereken durumlarda firma yöneticileri ile yani yönetici yetkisi bulunan kullanıcılar ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

YemekPRO kasa modülü veya diğer modüller hakkında desteğe ihtiyacınız varsa sağ altta bulunan canlı destek ile iletişime geçebilir, [email protected] adresine mail ile ulaşabilir veya iletişim formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanım Kılavuzu İçin Tıklayın

Depo Sayım ( Aylık / Günlük )” üzerine 2 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir