DepoKullanım Klavuzu

Depo Sayım ( Aylık / Günlük )

depo stok programı

Catering firmaları yemek üretimi yaparken depo stoklarını kontrol etmeleri işleyiş açısından önemlidir. YemekPRO depo stok programı özelliğini de size standart olarak sunmakta ve depo stok larınızı programı lı bir şekilde takip etmeniz için depo sayımı yapabilmenizi sağlamaktadır.ç

YemekPRO ile istediğiniz aralıklarla depo sayımınızı yapabilirsiniz, depo sayım ekranı yukarıda görüldüğü gibidir.

Menü
DEPO > DEPO MENÜ > DEPO SAYIM

1 TARİH VE İŞLEM BUTONU

1 Numaranın solundan depo sayımı yapacağınız tarihi seçerek SAYIM LİSTESİNİ GETİR’i tıklayın

Depo sayım listeniz Gıda ve Sarf ürünleri olarak listelenecektir.

3 ÇIKTI ALMA BUTONLARI

3 Numaranın solunda bulunan butonlardan depo sayım listenizi bilgisayarınıza indirip çıktısını alabilirsiniz, depo sayım miktarlarını ürünlerin yanına yazdıktan sonra listede görünen SAYIM MİKTARI sütununu tıklayarak miktarları ilgili ürünlerin karşısına yazın.

2 SAYIMI KAYDET BUTONU

Tüm miktarları yazdıktan sonra 2 numara ile belirtilen kaydet butonlarından herhangi birine tıklamanız yeterli olacaktır.

NOT: Sayım miktarlarınıza göre depo stok miktarlarınız otomatik olarak güncellenecektir.

NOT: Sayım miktarlarınıza göre deponuzda fazla veya eksik ürün miktarları ve birim fiyatlarına göre maliyetleri otomatik olarak yöneticinize iletilecektir. Sayım yaparken miktarları doğru girdiğinizden emin olun, SAYIM YAPILAN GÜNE YENİDEN SAYIM YAPILAMAZ.

NOT: Depo sayımı işlemini hatalı yaptığınızı düşünüyorsanız yöneticinize bilgi verip işlemi düzeltmesini isteyiniz, Kullanıcının bu işlemi düzenleme veya silme yetkisi bulunmamaktadır.

NOT: Depo sayım tarihi yaklaştığında depo miktarlarınızı gösteren ekranlar kapanmış olabilir, bu bir hata değildir yönetici yetkisine sahip kullanıcılar istediği zaman depo ekranını kapatıp kullanıcısından depo sayımı yapmasını talep edebilir, bu durum kullanıcının ekranda görünen miktarları sayım yapmış gibi göstermesinin önüne geçmeyi amaçlamakta ve kullanım insiyatifi tamamen yöneticiye aittir. Depo sayımlarını farklı tarihlere yapmanız kaydı ile istediğiniz periyotlarda yapabilirsiniz

YemekPRO BİLGİ

YemekPRO silme, düzenleme yetkilerini sistemin yöneticilerine bırakmaktadır, firma içerisinde normal kullanıcılar tüm işlemleri yapabilir ancak düzeltilmesi gereken durumlarda firma yöneticileri ile yani yönetici yetkisi bulunan kullanıcılar ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

YemekPRO kasa modülü veya diğer modüller hakkında desteğe ihtiyacınız varsa sağ altta bulunan canlı destek ile iletişime geçebilir, [email protected] adresine mail ile ulaşabilir veya iletişim formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanım Kılavuzu İçin Tıklayın

Depo Sayım ( Aylık / Günlük )” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir