Diğer Menüsü Kullanımı

menü reçete örneği

Diğer menüsü altında o güne ait menü ile ilgili belirli çizelgeler toplanmıştır bu çizelgelerin içerisinde menü reçete örneği ve diğer çizelgeler yer almaktadır.

Firmalar için genellikle önemli olan menü reçete örneğidir, bu yazımızda menü reçete örneği ve diğerlerinin nasıl alınacağı hakkında bilgi alabilirsiniz.

ÇİZELGE-5

Sözleşmeli bir iş yürütüyor ve sözleşmenizde uygulamanız gereken menüleriniz belirliyse bu çizelge ile kontrol sağlayabilirsiniz, günlük uygulayacağınız menülerde bazen yemek yer değişikliği yapmanız gerekebilir ve o yemeği uygulayamamış olabilirsiniz.

Çizelge-5 ile bir rapor oluşturduğunuzda üst tarafta sözleşmeye göre uygulamanız gereken menü, alt tarafta ise uyguladınız menüyü belirleyebilirsiniz, hemen altında da kullandığınız ürünleri göreceksiniz.

ÇİZELGE-6

Tek menüyü birden fazla mutfakta pişirmeniz gerekiyorsa erzakları mutfaklara göre bölmeniz gerekecektir, tek tek menü mevcutlarını değiştirmektense tek çizelge ile bu işlemi kısa sürede halledebilirsiniz.

Çizelgenin doğru sonuç verebilmesi için öncelikle mutfak mevcutlarınızı belirlemelisiniz.

Mutfak Mevcutlarımı Nasıl Belirlerim ?

ÇİZELGE-7

Sözleşmenize göre günlük yiyecek maddeleriniz belirli bir saate göre getirilmesi muayeneye sunulması gerekiyor ve hangi saatte geldiği kabul veya reddedildiği gibi bilgileri bir çizelge olarak tutmak istiyorsanız çizelge-7’yi kullanabilirsiniz.

ÇİZELGE-9

Mutfakta pişirilen yemekler yedirilmeden önce kurum tarafından kontrol edilip tadına uygunluğuna bakılıyor ise bu sonuçları çizelge-9 ile kayıt altına alabilirsiniz.

MUTFAK MEVCUTLARI

Detaylı Kullanımını Görmek İçin Tıklayın

İMZA AYARLARI

İmza ayarlarında belirleyeceğiniz isimler REÇETE de çıkacaktır

Reçete Nasıl Oluşturulur ?

Çıktı Başlığı ise Reçete ve Yukarıda bahsedilen tüm çizelgelerin başlığıdır, Firma veya Kurum Adını yazabilirsiniz.

Reçete İmza Düzeni

Bu kısımda imza için belirtilen isimlerin reçetenin sağında dikey olarak mı yoksa reçetenin altında yatay olarak mı görünmesi gerektiğini ayarlayabilirsiniz.

NOT: Yukarıda belirtilen çizelgeler sözleşme ile resmi kurumlara hizmet veren firmalar için uygundur, her kurumun istediği çizelgeler farklılık gösterebilir. YemekPRO tüm kurumların çizelgeleri hakkında destek vereceğini taahhüt etmez

Diğer Menüsü Kullanımı” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir