Güncelle Menüsü Kullanımı

Catering Programı olan YemekPRO ile Güncelle menüsü ile o güne ait yemeklerin içeriklerini görebilir, gerekirse yeni ürün ekleyip veya ürün silebirsiniz. Oluşturduğunuz örnek yemek menü leri veya sözleşmeye göre olan yemek menüleri üzerinde işlem yapabilirsiniz.

Daha sonra önceki tarihlere baktığınızda örnek yemek menüleri veya sözleşmeye göre olan yemek menülerinde hangi tarihte hangi ürünü kullandığınızı görmelisiniz.

YemekPRO ile hangi gün hangi yemek için hangi ürünü kullandıysanız kayıtlı kalır ve daha sonra depo stoklarınızda veya maliyetlerinizde bir problem olduğunu düşünürseniz kolaylıkla görebilirsiniz.

Bundan dolayı Dikkat edeceğiniz husus yapacağınız değişikliklerin sadece o günü etkileyecek olması diğer günlerdeki yemekleri etkilemeyecektir. Bu durum size aynı yemek için her güne farklı içerik tanımlayabilmenizi sağlamaktadır.

Yemek İçeriklerinde Ürün Değiştirme

Sol taraftan içeriğini değiştirmek istediğiniz yemeği seçiniz, daha sonra içeriğini değiştirmek istediğiniz ürünü seçerek yerine verilecek ürünü, miktarını ve kalorisini belirterek kaydedin.

Yemek İçeriğine Yeni Ürün Ekleme veya Silme

Sol taraftan ürün eklemek istediğiniz yemeği seçiniz, sağ üstte bulunan EKLE butonunu tıklayarak açılan pencereden istediğiniz ürün,miktar ve kalori belirterek ekleyiniz.

Silmek istediğiniz ürünün sağında bulunan kırmızı butonu tıklayarak ürünü silebilirsiniz.

NOT: Ürünlerin birimleri depoda stok tuttuğunuz birime göre otomatik olarak gelecektir, toplam miktar iste o öğünün mevcuduna göre hesaplanmaktadır.

Yemek içeriklerini tek tek değil de toplu olarak güncelleme ihtiyacı duyabilirsiniz bu durumda YemekPRO nun size sunduğu “Menü Toplu İşlemler” sizin ihtiyacınızı karşılayacaktır. Belirlediğiniz tarih aralığında belirlediğiniz yemeğin içeriğini güncelleyebilirsiniz.

Yemek içeriğini toplu güncellemeden önce düzenlemek istediğiniz yemeğin içeriğini güncellemeniz gerekecektir, aksi durumda yemek içeriğinde herhangi bir değişiklik yapıldığını göremezsiniz.

Yemek içeriğini nasıl güncelleyeceğiniz ve daha sonra da menüden bu içerikleri nasıl değişiklik yapacağınız hakkında bilgiye ihtiyacınız varsa YemekPRO nun Kullanım Kılavuzundan ulaşabilirsiniz.

Hemen bu iki konuya ulaşmak için lütfen aşağında belirttiğimiz linklere tıklayarak ilgili konuya geçiniz.

Yemek İçeriğinde Nasıl Değişiklik Yapabilirim? (Yeni Yemek Ekleme, Yemek Silme veya Düzenleme)

TIKLAYIN

Düzenlediğim Yemekleri Menüme Nasıl Uygulayabilirim ? (Yemek Güncelleme / Toplu Yemek Değiştirme / Toplu Yemek Silme ve Daha Fazlası…)

TIKLAYIN

Güncelle Menüsü Kullanımı” üzerine 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir