Mevcut – Kişi Sayıları

mevcut
Menü
ÜRETİM > ÜRETİM MENÜ > MEVCUTLAR

YemekPRO mevcut menüsü ile günlük aylık veya yıllık ürettiğiniz yemeğin mevcut listesini alabilirsiniz. Mevcut ekranı yukarıda görüldüğü gibidir.

NOT: Mevcutlar sizin günlük oluşturduğunuz maliyetler için kullanılan kişi sayılarıdır.

Maliyetimi Nasıl Ayarlarım ? (Tıklayın)

1 Tarih ve Listele

1 numara ile belirtilen alandan listelemek istediğiniz başlangıç ve bitiş tarihlerini seçerek listele butonuna tıklayınız.

2 Çıktı Alma

2 Numaralı alandaki butonlarla listenizi bilgisayarınıza indirip çıktı alabilir veya saklayabilirsiniz.

LİSTE

Oluşan listedeki sütunlardaki rakamları açıklayalım.

SABAH KİŞİ SAYISI – ÖĞLE KİŞİ SAYISI – AKŞAM KİŞİ SAYISI

Bu sütunlar sizin Ana Menü ve Ekstra (İlave) Menü kişi sayılarınızın toplamını size belirtir.

SABAH PER.MEVCUTLARI – ÖĞLE PER.MEVCUTLARI – AKŞAM PER.MEVCUTLARI

Bu sütunlarda yine sizin maliyet ekranında belirttiğiniz personel mevcutlarınızdır, sizin çalışan personel sayılarınızı belirtmektedir.

MALİYET SABAH KİŞİ SAYISI – MALİYET ÖĞLE KİŞİ SAYISI – MALİYET AKŞAM KİŞİ SAYISI

Bu sütunlar sizin maliyetlendirme için kullandığınız mevcutlardır.

Örnek: Kişi Sayılarınıza Personel mevcutlarınız dahil ancak ilave menü mevcutlarınız dahil değilse o sayıların toplamı veya Kişi Sayılarınıza ilave menü dahil ancak personel sayılarınız dahil değilse o kişi sayılarının toplamı.

3 TOPLAM

3 Numaralı alanda belirtilen yukarıdaki sütunların toplamıdır, Kişi sayılarına göre hakediş hesaplayıp ödeme alıyorsanız bu mevcutları kullanmanız size yardımcı olacaktır.

NOT: Mevcutlarınız, maliyetlerinizde olduğu gibi her menü için ayrı ayrı tutulmaktadır, birden fazla menü kullanıyorsanız tarih kısmının yanında bulunan Menü bölümünden mevcutlarına bakmak istediğiniz menüyü seçerek hesapla butonuna tıklayınız.

YemekPRO BİLGİ

YemekPRO silme, düzenleme yetkilerini sistemin yöneticilerine bırakmaktadır, firma içerisinde normal kullanıcılar tüm işlemleri yapabilir ancak düzeltilmesi gereken durumlarda firma yöneticileri ile yani yönetici yetkisi bulunan kullanıcılar ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

YemekPRO mevcutlar modülü veya diğer modüller hakkında desteğe ihtiyacınız varsa sağ altta bulunan canlı destek ile iletişime geçebilir, [email protected] adresine mail ile ulaşabilir veya iletişim formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanım Kılavuzu İçin Tıklayın

YemekPRO Nedir ?

YemekPRO Yemek Üretim ve Takip programıdır, Yemek fabrikaları Catering firmaları için özel hazırlanmış hazır yemek veya tabldot yemeği diye geçen toplu yemek üretiminin her aşamasını takip etmenizi sağlayan, online çalışan ve birden fazla kullanıcı tarafından kullanılıp takip edilmesine imkan sağlayan bir programdır.

Mevcut – Kişi Sayıları” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir